Eğiler İnşaat Hakkında

Yaşadığımız dünyayı güzelleştirmek, daha güzel bir çevrede hayatımızı devam ettirmek, gelecekte de değer verdiğimiz sevdiklerimize güzel eserler bırakmak adına...
Asfalt yol yapımı uygulamaları ve çevre düzenleme sektöründe, 1995 yılından beri hizmet vermekte olan EĞİLER İNŞAAT çağdaş, estetik çalışmaları yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini temel ilke olarak
benimsemiş ve bu alanda yerini almıştır.

Misyonumuz

Kalite, güven, istikrar ve temel değerlerine bağlı olarak profesyonel ekibimizle birlikte ulusal ve uluslararası platformda gerçekleştirdiğimiz projelerle ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz

1995 yılından beri ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde kazandığımız tecrübelerle yoğurarak oluşturduğumuz sağlam yapıyı, geleneklerimize bağlı aynı zamanda yeniliklere ve gelişmelere açık olarak sonraki nesillere taşımak çalışanlarımızla aldığımız güçle en iyi şekilde hizmet vermektir.

Kalite Politikamız

Kalite konusunda taviz vermeden işimizin tüm sorumluluklarını ve gereklerini yerine getirmeyi, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla uyumlu takım çalışması içerisinde olmayı, yasal şart ve mevzuatları eksiksiz yerine getirmeyi, altına imzamızı attığımız her işimizde en yüksek kalite seviyesine ulaşmayı ilke edindik.